19.04.2017 року відбулися змагання першості міста з волейболу серед кращих команд міста

 

    В І Т А Є М О !!!

команду коледжу з призовим 3-місцем


12.04.2017 року відбулися змагання першості міста з допризовної підготовки серед команд навчальних закладів

             

    В І Т А Є М О !!!

команду коледжу з призовим 2- місцем

 


07.03.2017 року відбулися змагання першості міста з баскетболу серед команд навчальних закладів

             

    В І Т А Є М О !!!

команду коледжу

 2 місцем

 

                                                       

 Циклова комісія з фізичного   виховання

                          та захисту Вітчизни.

 

 

07.03.2017 року в спортивному залі КНЕУ відбувся волейбольний турнір першості міста з баскетболу серед команд навчальних закладів міста. команда коледжу СНАУ зайняла 11-місце. Перше місце виборола команда коледжу КНЕУ. Третє ВПУ Переможці та призери були нагороджені грамотами та цінними призами відділу з питань фізичної культури і спорту міськвиконкому. Нагороди вручив начальник відділу Мельник В.Л.

 

                        Керівник фіз..виховання               С.П.Дмитренко

 

 
22.02 в спортивному залі коледжу відбувся перший тур першості коледжу з волейболу серед збірних команд курсів та викладачів коледжу. В першому поєдинку зустрілися команди: збірна І курсу-викладачі.  Де в напруженій боротьбі перемогу святкували більш досвідчені з рахунком 2:0. У другому поєдинку  між командами ІІ та ІІІ курсів перемогу теж святкували більш досвідчені. Турнір триває, тож запрошуємо глядачів підтримати своїх спортсменів


17-18 в спортивних залах Рк СНАУ та ВПУ відбувся турнір з волейболу присвячений памяті Небесній Сотні. В змаганнях прийняли участь провідні команди міста: Урожайна країна, Водоснаб, Пожарна частина, МЧС, Рк.СНАУ, Рк КНЕУ. 


26 січня 2017 року в спортивному залі відбувся

10 традиційний турнір з волейболу присвячений  памяті героїв Крут серед навчальних заладів міста. В змаганнях приймали участь провідні команди міста. На  урочистому відкритті заходу був присутній та виступив начальник відділу з питань фіз.культури та спорту Мельник В.Л. Він розповів учасникам заходу про значення подвигу Героїв Крут і побажав бути гідними їхнього подвигу.

Показавши високу майстерність та волю до перемоги в спортивній частині заходу перемогу здобула команда Рк СНАУ на чолі з викладачем фізичного виховання Литовки М.В. Призерами стали команди збірної школярів міста та Рк КНЕУ

Всі учасники від щирого серця дякують спонсору змагань Українській Громадській Організації на чолі з керівником напрямку допомога учасникам АТО Пашко  О.С. за надану допомогу в нагородженні учасників змагань цінними призами.

             Керівник фізичного виховання     С.П.Дмитренко.

 

 


Циклова комісія з фізичного виховання та захисту Вітчизни вітає Вас всіх наступаючим Новим роком 


13.12.2016 року. в спортивному залі коледжу пройшли спортивні змагання між студентами відділення електирифікації непередодні професійного свята Дня енергетика. В програмі були представлені різноманітні спортивні єстафети, вправи на силову витривалість а також товариська зустріч з баскетболу між командами 1 та 2 курсів.


За ініціативи циклової комісії з фізичного виховання та Захисту Вітчизни  07.12.2016 року в спортивному залі коледжу відбулися спортивно-військові естафети присвячені збройним силам України. В програмі було: амреслінг, розбір автомата, вправи на перекладині, перенос протитанкових мін, а також показові виступи з варкаута студентів коледжу. Весь період змагань супроводжувала музика на патріотичні теми В змаганнях прийняли участь команди юнаків 2 курсів. З вітальним словом до учасників змагань звернувся заступник директора з виховної роботи В.М.Маляренко. Він побажав всім учасникам бути гідними захисниками нашої держави. Також переможці та призери були нагороджені грамотами дирекції коледжу, атакож фруктами від циклової комісії29.11. 2016 року відбулися змагання першості міста з волейболу серед команд навчальних закладів

                                   

   В І Т А Є М О !!!

ЗБІРНУ КОЛЕДЖУ

з перемогою

 

 

                                                              

 

 

Циклова комісія з фізичного   виховання

                          та захисту Вітчизни.

 

 

30. 11.2016 року в спортивному залі ВПУ відбувся волейбольний турнір першості міста з волейболу серед команд навчальних закладів міста. команда коледжу СНАУ зайняла 1-місце. Друге місце виборола команда коледжу КНЕУ. Третє ВПУ Переможці та призери були нагороджені грамотами та цінними призами відділу з питань фізичної культури і спорту міськвиконкому. Нагороди вручив начальник відділу Мельник В.Л.

 

                        Керівник фіз..виховання               С.П.Дмитренко

 

 17-18. 11.2016 року в спортивному залі коледжу відбувся волейбольний турнір присвячений воїнам АТО В змаганнях прийняли участь збірні команди коледжів СНАУ, КНЕУ, водоснаб, а також безпосередні учасники АТО. В напружених безкомпромісних поєдинках проходили всі зустрічі. В результаті дводенної боротьби на спортивному майданчику місця розподілилися слідуючим чином Перше місце виборола команда Водоснаба, Друге місце зайняла команда коледжу СНАУ. Третє місце виборола команда коледжу КНЕУ. Переможці та призери були нагороджені грамотами та цінними призами відділу з питань фізичної культури і спорту міськвиконкому. Нагороди вручив начальник відділу Мельник В.Л.

 

                        Керівник фіз..виховання               С.П.Дмитренко

 

 

 


05.11. - 15.11.2016 року відбулися змагання першості коледжу з міні-футболу серед навчальних груп 1-2 курсів.
 

        В І Т А Є М О !!!

команду групи 22-М

(куратор Півторак Н.Г.)

з перемогою

в першості коледжу

з міні футболу.

 

 

 

                                                                      

 

 

Циклова комісія з фізичного   виховання

 

                          та захисту Вітчизни.02.11. 2016 року на спортивній базі коледжу КНЕУ проводилася першість міста з настільного тенісу серед навчальних закладів. Команда коледжу була представлена студентами першого курсу і не змогла скласти конкуренцію більш досвідченим  командам,  але ми не падаємо духом, все ще попереду.


З 28.10 по 03.11 2016 року в коледжі проводилася першість з міні-футболу серед студентів 1 курсів.

В фінальну частину змагань потрапили команди

11-Е  та 12-М . В очному поєдинку перемогу отримала збірна команда 11-Е

 

і отримала право на подальшу участь в першості коледжу серед старших курсів.

ВІТАЄМО ГРУПУ 11-Е

З ПЕРЕМОГОЮ!!!


В І Т А Є М О !!!

студента коледжу

ПОПАДИНЦЯ  МАКСИМА

Переможця та призера першості України

з важкої атлетики

серед кадетів.

(Поштовх 1-місце. резул.131 кг.)

(Ривок 4-місце. резул.106 кг)

Сума 237 кг  3 місце.

 

 

Циклова комісія з фізичного виховання

                                        та захисту Вітчизни


З 28.10 по 02.11. 2016 року в м. Кам’янець-Подільський проходив чемпіонат України з важкої атлетики серед кадетів. В складі збірної Сумської області виступав студент нашого коледжу Максим Попадинець. Це був вдалий виступ: так у поштовху Максим підняв 131 кг і завоював золоту медаль, а ривку підняв 106 кг і був четвертим. В загальному заліку в сумі двоборства був зафіксований результат 237 кг, що принесло Максиму 3 призове місце. За підсумками змагань Максим Попадинець включений до збірної команди України та буде проходити  підготовку до чемпіонату Європи.19 жовтня 2016 року  на спортивній базі вищого професійного училища  відбулася першість міста з міні - футболу серед навчальних закладів міста. Команду нашогоколеджу представляли студенти: Гвоздь А.,Добривечір А., Остапенко С., Трохименко А., Большак І., Горбик А., Михайлик С..

 В напруженій та безкомпромісній боротьбі показавши при цьому високу індивідуальну та командну майстерність, бірна коледжу виборола перемогу, і отримала грамоту відділу  з питань фізичної культури та спорту Місьвиконкому.

ВІТАЄМО  КОМАНДУ ТА ВИКЛАДАЧІВ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ З ЦІЄЮ ПЕРЕМОГОЮ.

 

Керівник фізичного виховання С. П.Дмитренко


14 жовтня 2016 року в спортивному залі коледжу відбудуться Всеукраїнські змагання з баскетболу, де будуть приймати участь збірні команди міст: Києва, Харкова, Шостки, Сум, Конотопа та Ромен.

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ ВБОЛІВАЛЬНИКІВ!!!


12 жовтня 2016 року відбудеться  першість міста з міні - футболу серед навчальних закладах на спортивному майданчику ВПУ №14 (м.Ромни) .

Початок о 11.00

Запрошуємо всіх вболівальників!!!


05.10.2016 року в місті Ромни відбулася першість міста з легкоатлетичного кросу серед навчальних закладів міста. Команда коледжу була представлена студентами у складі :

Стромиленко Катерина , Миколенко Юлія, Дзигал Анастасія, Малій Ірина, Ганжа Андрій, Кобзар Олександр, Матвієнко Євген, Коваленко Олег.

В загально -комадному заліку команда коледжу посіла ІІІ призове місце, а студент Кобзар Олександр з бігу 1000 м зайняв ІІ місце з результатом 3.0467 

ВІТАЄМО ПРИЗЕРІВ!!!!

Команду до змагань готували викладачі фізичного виховання

 


21 вересня 2016 року  в коледжі було проведено  "Міжнародний день  студентського спорту" за рішенням Генеральноїх конференції ЮНЕСКО.

Студентів зі святом привітав директор коледжу О.І.Шевченко. Побажав здоров'я, успіхів та гарного настрою. В змаганнях прийняли участь 12 навчальних груп коледжу .В програмі дня були представлені  флешмоби, батли, вікторони, спортивні змагання.


16 вересня 2016 року в місті проводилися загально міські змагання «Від призовника до захисника» .

В програмі були представлені спортивні та рухливі ігри,легкоатлетичні та військові естафети, амреслінг.

 

Команда коледжу зайняла 2 місце. Команду до змагань підготували викладачі фізичного виховання.


Об'ява

Розпочинається набір в спортивні секції:

- волейбол  ( четвер 15.30) ,( тренер Дмитренко С.П.);

- баскетбол ( вівторок 15.30), (тренер Литовка М.В.);

- футбол ( середа 15.30) , (тренер  Шебедя С.М.);

- група загально-фізичної підготовки (понеділок 16.30),   ( тренерДмитренко Б.С.);

-бокс (понеділок, вівторок, четвер, субота 17.00) ,           (тренер Дмитренко Б.С.);

- важка атлетика  (понеділок, вівторок, четвер),              (тренер Голуб В.В.)

- лижні гонки, біатлон ( понеділок, вівторок, четвер)     (тренер Касьян О.В.)


21 вересня 2016 року  в коледжі буде проведено  Міжнародний день  студентського спорту" за рішенням Генеральноїх конференції ЮНЕСКО.

В програмі дня : флешмоби, батли, вікторони, спортивні змагання.

 

Захід розпочнеться в коледжі о 8.30

 

Запрошуємо всіх прийняти участь.

 


День фізичної культури і спорту України

Спорт має дивовижні властивості.

Він об’єднує людей, розвиває в них такі навички, як спритність, реакція, координація, витривалість.

Допомагає людині бути у хорошій  фізичній формі, а крім того, зміцнює здоров’я, виховує характер та силу волі.

Кращим спортсменам, тренерам, фахівцям, та ветеранам галузі фізичної культури і спорту вручено почесні грамоти від  управління освіти молоді та спорту та міського голови м.Ромен, подяки, цінні подарунки та грошові премії.

Не обійшла увагою і плідна праця викладачів фізного виховання коледжу місцева влада,  керівник фізичного виховання Дмитренко С.П був нагороджений грамотою місьвиконкому, а викладач фізичної культури Півторак Н.Г. грамотою відділу з питань фізичної культури та спорту


9 ВЕРЕСНЯ 2016 року всі любителі здорового способу життя, а також фізкультурні працівники та спортсмени нашої держави відзначили своє професійне свято “День фізичної культури та спорту” До цієї події активно залучилися студенти та викладачі нашого коледжу.

В програмі святкування було проведено ряд спортивно масових заходів, як на рівні коледжу так і на рівні мста (легкоатлетичні естафети, міні футбол) Збірна коледжу з міні футболу у складі: Золотарь П гр. 22-М, Горбик А гр21-М,Зубача О 22-М, Білан В гр.11-Е, Крамаренко І гр 11-Е, Гвоздь А гр. 31-Е Трохименко А гр 22-М, Завгороднього Д гр12-М Божко Д гр 41-Е виборола срібні нагороди в турнірі серед навчальних закладів міста. Збірна кросменів дівтат в складі: Дзигал А гр 11-Ф, Пакіна О гр.11-Ф, Стромиленко К гр.12-М, Миколенко Ю гр.31-Е гідно виступила в легкоатлетичній естафеті 4Х 200 м..